Zamisli Srbiju forum Zamisli Srbiju
(Zamisli svoj grad)

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Ko u Srbiji glasa za radikale!?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 87, 88, 89  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Otvoreni forum
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aco i Toma

Pridružio: 18 Apr 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2005 8:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Braco i sestre, nedajmo da nas provokatori, izdajnici i placenici razvlace po koje kakvim diskusijama.
Svi znaju za nase postenje, cestitost i rodoljublje.
Pakosni su na nasu popularnost i znaju da pobedjujemo,
Pobedicemo sigurno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mladi radikal

Pridružio: 08 Mar 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2005 9:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Aco i Toma ::
Braco i sestre, nedajmo da nas provokatori, izdajnici i placenici razvlace po koje kakvim diskusijama.
Pobedicemo sigurno

Tako je braco,
Ustvari mi smo pobedili, samo oni to jos ne znaju. Cela Srbija je uz nas.
Onaj deo postene, patriotske Srbije.
Nazad na vrh
Darvin

Pridružio: 03 Mar 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2005 11:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

mladi radikal ::
Aco i Toma ::
Pobedicemo sigurno

Tako je braco,
Ustvari mi smo pobedili, samo oni to jos ne znaju. Cela Srbija je uz nas.
Onaj deo postene, patriotske Srbije.

Svidja mi se to vase radikalsko samopouzdanje Exclamation
Prosto je za divljenje Shocked
Covek bi pomislio, da ste neke velike skole zavrsili Question
verovatno specijalne Idea
ali kada malo zagrebes po povrsini, ono suplje, nema ni specijalne Shocked
spustite se "sa neba" na zemlju (ili pod zemlju), u srpsko blato, okrenite se oko sebe...
jos bolje, u ogledalo se pogledajte Idea
potrazite tu jedinstvenost vaseg bica, tu radikalsku originalnost Idea mozda prepoznate (u sta sumnjam), agresiju, mrznju, zedj za ubijanjem, klanjem...
ukratko, sve ono sto definise naseg dalekog, a vaseg bliskog pretka ORANGUTANA :wink:
posto vidim da se cesto oglasavate, "govorom" svojstvenim vasem bliskom pretku...malo ste me zaintigrirali...
da vidim da li ste uopste evoluirali Idea

ubacim vase nick-ove u onaj djavoljski, americki, program yahoo (nije supa, niti gibanica)... i imam sta da vidim Shocked
na oba nick-a, mladi radikal, aco i toma...ovaj djavolji program izbaci vase fotke... Laughing
nisam siguran, da li su iz vremena sadasnjeg, ili iz prosle godine Question nema veze, ipak sam bio u pravu :wink:
mentalni sklop vam je isti, primeren uzrastu kada ste se slikali...

ako zelite da vas dalje proucavam ...da bih nastavio teoriju evolucije u SERBA.. ipak mi odgovorite...sta cete, profesionalna deformacija Rolling Eyes
da li su vam ove fotke, od pre par meseci, ili (mislim da je ovo verovatnije), iz prosle godine :wink:

Poslednji put izmenio/la Darvin dana Čet Apr 21, 2005 1:07 am, izmenio/la ukupno 3 puta
Nazad na vrh
mladi radikal

Pridružio: 08 Mar 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2005 11:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Darvin ::
ako zelite da vas dalje proucavam ...da bih nastavio teoriju evolucije u SERBA.. ipak mi odgovorite...sta cete, profesionalna deformacija Rolling Eyes
da li su vam ove fotke, od pre par meseci, ili (mislim da je ovo verovatnije), iz prosle godine :wink: [/color]

Ti se sprdas sa najvecim vrednostima naseg herojskog naroda.
Ova nejac sa kojom se zavitlavas su buduci cuvari RASPRODAJE i rasparcavanja majke nam SRBIJE od takvih placenika i izdajnika kao sto si ti *ubre.
Vama slugama okupatora nista nije sveto.
samo vi ne vidite zaveru protiv naseg naroda koja traje svih ovih godina.
Nazad na vrh
abrakadabra

Pridružio: 09 Apr 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 20, 2005 11:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ova nejac sa kojom se zavitlavas su buduci cuvari RASPRODAJE i rasparcavanja majke nam SRBIJE od takvih placenika i izdajnika kao sto si ti *ubre.

Zabole me glava od ovolike navalice patriotizma. U jednom momentu sam poceo da gubim svest, ali na svu srecu kriza je kratko trajala :wink:
Nemojte vi radikali da se krijete iza nase istorije. Istorija sve belezi, pa je zabelezila tagicne bilanse vase vladavine.
Nemojte mi samo ponavljati onu vasu otrcanu frazu da radikali nisu bili na vlasti. Nemojte, toliko makar pamtim Exclamation
Imali ste vi slavna vojevanja '90-tih godina prosloga veka.
Mnogo toga je bilo, mnogo da stane u jedan odgovor.
Pozivao je Seselj na krvoprolice, huskao dobrovoljce i trovao nas ratnom demagogijom. Pojavljivao se na frontovima uz zastitu i bez mogucnosti da mu se nesto dogodi Exclamation Hrabro zar ne Question
Vadio je pistolj na studente i taksiste, sutirao je i polivao kolege u skupstini, naterao svog gorilu Petra Panica da prebije advokata Nikolu Barovica, kome se na sudjenju smejao i nazvao ga "bananamen", jer ga navodno nije tukao nego se Barovic okliznuo o bananu :x
Ocajno i primitivno, to je sve sto mogu da kazem za godine koje ste nam oduzeli Evil or Very Mad
Nazad na vrh
Darvin

Pridružio: 03 Mar 2005

PorukaPoslao: Čet Apr 21, 2005 12:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala vam Laughing Eureka Idea I, za vas serbske radikale, ipak vazi moja teorija Shocked uz manji, hiljadugodisnji zastoj, u procesu evolucije :wink:
Kao sto znate Laughing do principa prirodne selekcije dosao sam na osnovu tri cinjenice i dve dedukcije Shocked
1. cinjenica: Bioloske vrste imaju potencijal za geometrijsko povecanje broja svojih jedinki. To se ogleda u cinjenici da svaki roditeljski par daje mnostvo potomaka. Brojnost potomaka, bar na pocetnim stupnjevima njihovog razvica, je uvek veca (a kod nekih vrsta enormno veca) od brojnosti roditeljske generacije.
2. cinjenica jeste ta, da uprkos spomenutoj tendenciji, brojnost jedinki u prirodi ostaje relativno konstantan. To ne treba apsolutizovati. U prirodi postoje vrste cija brojnost raste, a i obratno. I tamo gde vrsta raste u brojnosti, taj rast je manji od potencijalnog. Kod nekih vrsta sigurno u ogromnoj stopi manje ima potomaka nego sto je potencijal.
Iz ove dve cinjenice, sigurno vam je poznato Laughing izvukao sam,
1. dedukciju, a to je: da postoji borba za opstanak, zato sto rast broja jedinki bilo koje vrste je eksponencijalan, a resursi sredine nemaju taj rast. Pa prema tome, za ogranicene resurse sredine (hrana, prostor...) konkurise mnogo veci broj jedinki nego sto sredina moze da podrzi, pa prema tome, po prirodi stvari postoji borba za opstanak Exclamation
3. cinjenica koja me je uputila na zakljucak da postoji prirodna selekcija, jeste postojanje individualne varijabilnosti u populacijama jedinki. I na osnovu trece cinjenice i prve dedukcije, zakljucio sam da postoji prirodna selekcija Idea
Posto u prirodi postoji kompeticija za ogranicene resurse, odnosno, posto postoji borba za opstanak, i posto se jedinke iste vrste medjusobno razlikuju (individualna varijabilnost pripadnika iste vrste), neke varijante ce u toj opstoj i cesto ostroj konkurenciji imati prednost u prezivljavanju i razmnozavanju Exclamation
Nema selekcije bez varijabilnosti. Mora postojati individualna varijabilnost da bi bilo selekcije, ili kako se to danas, popularno kaze: "Individualna varijabilnost u populaciji jedinki iste vrste je 'hrana za selekciju'." Moraju postojati varijante da bi vi selektirali Question
Prirodna selekcija je osnovni mehanizam moje teorije evolucije, ali postoje i drugi mehanizmi, kao sto je nasledjivanje stecenih promena, usmereni efekat sredine...
Za vas serbske radikale, evo i odgovora na vasu duhovnu hranu :wink:
Zasto postoji bol Question Zato sto postoji nemilosrdna borba jedinki za opstanak. I u toj opstoj borbi svih protiv svih, slabiji stradaju, a prilagodjeniji opstaju i umnozavaju se.
Napredak, evolutivni uspon zivota (od amebe do coveka), je pracen neizmernim bolom i nebrojenim propadanjima Exclamation
Uveren sam da vam je sve jasno Laughing Za svaki slucaj, boldovao sam (ZACRNEO, to sigurno razumete), ono sto je posebno vazno da me razumete Razz

Nejaci moja, serbsko-radikalska :(
vase fotke, iz mog prethodnog komentara (slikani, kao amebe), kao i ova (gde ste bradati, raspojasani, orangutani), a na kojoj su vase tate i strike (Vukovar, Ovcara, decembar '91.,), gde su ubili (zaklali), i u masovnu grobnicu zatrpali 200 hrvatskih civila, iz Vukovarske bolnice Evil or Very Mad dokumentuju vam, da mentalno niste evoluirali od amebe do coveka Idea
Ali, jeste Idea Od amebe do ZVERI :wink:
Nazad na vrh
talicni

PorukaPoslao: Čet Apr 21, 2005 7:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovakva nazadna razmisljanja ne vode nikuda. Moram priznati da me stavovi mladog radikala nisu mnogo iznenadili, dovoljno sam ih upoznao svih ovih godina. Permanentna paranoicnost, nesposobnost prihvatanja svega novog i naprednog, manije velicine, manije zrtvovanja i primitivni recnik su prava dijagnosticka slika radikala. Pozivanje na istoriju, na tradiciju i nacionalne simbole od strane radikala su paradoksalni, jer su ti isti radikali svih ovih godina prilicno ogadili sve na sta su se pozivali.
Sta god su radikali uzeli pod svoju zastitu, to je propalo usled naboja njihove negativne energije Idea
I opet im nije dosta, opet se oni javljaju kao "poslednji bedemi rasparcavanja Srbije", opet oni unose jezik mrznje i nasilja, opet nas unazadjuju.
Kada bi samo malo pokazali zelju da razumno(koliko je to moguce, s' obzirom na pltkost njihovog intelekta) sagledaju cinjenice i prihvate cinjenice onakve kakve jesu, videli bi svu nazadnost na koju se tako "junacki" pozivaju Very Happy
Nazad na vrh
200/na sat

Pridružio: 31 Mar 2005

PorukaPoslao: Sub Apr 23, 2005 10:39 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Stavovi radikala nisu me nimalo iznenadili, to je ono sto oni uvek govore... Razz
Gde god su oni i frenkijevci "vojevali", narod je bezao traktorima... Crying or Very sad
Nikada oni nisu postovali zakone, setite se silnih uredbi koje je Seselj doneo kada je bio u Vladi... Twisted Evil
Pogledajte u sta se Zemun pretvorio, od dolaska radikala na lokalnom nivou... Evil or Very Mad
Ogromnu stetu Srbiji nanose iako su opoziciji, tek sta bi nam uradili da su na vlasti... 8) :o
NE SMEM NI DA ZAMISLIM... Exclamation Question
Nazad na vrh
fakir

Pridružio: 19 Apr 2005

PorukaPoslao: Ned Apr 24, 2005 8:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da ne ulazim previse u istrazivanja mentalnih sklopova licnosti gradjana koji glasaju za radikale, ne zelim da dajem nikakve psihijatrijske analize jer bi to mnogo potrajalo, vec cu da vam prezentujem primer iz moje okoline koji je reprezentativni uzorak radikalskog glasackog tela.
To je sasvim dovoljno da razuman covek donese zakljucak da se radi o cistoj patologiji.
Moj prvi komsija, "radikalni radikal", nepopustljiv, ne prihvata nista novo i javno propagira ljubav prema radikalima. Nema problema, svako ima pravo na drugacije misljenje, ali neke stvari mi nisu jasne. On ne radi i bez posla je 10 godina. Za vreme socijalista i radikala je ostao bez posla, oni su mu uzeli crkavicu koju je skupljao, naravno pomocu Dafine i njene fantomske banke, tri puta je bio u ratu, jedva prezivljava i na kraju opet nista. Slep je i kako kaze "voli ih do smrti". Zadovoljan je nacinom zivota i zadovoljan je da ujutru kupi hleb i "kurir", to mu je izvor energije, dovoljan za ceo dan.
Sta reci posle ovoga, nego da je hitno potrebno prosirenje kapaciteta u zdravstvenim ustanovama zatvorenog tipa, nema nam druge Exclamation
Nazad na vrh
talicni

PorukaPoslao: Pon Apr 25, 2005 8:03 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Definitivno niko normalan. Normalni ljudi takav presedan ne bi mogli da ucine.
Radikali imaju najvecu potporu u neobrazovanom i siromasnom delu stanovnistva. Na prvi pogled ovo jeste paradoksalno, ali kada se malo bolje razmisli postaje razumno. Upravo ti slojevi su nalpogodniji za manipulaciju koju radikali vrse. A radikali pricaju ono sto ti ljudi zele da cuju. Hrane ih sopstvenim predrasudama, velicaju ih, podgrevaju im price o spoljnim i unutrasnjim neprijateljima, govore prostim i njima razumljivim jezikom i obavezno pominju bolje dane kada oni dodju na vlast.
Nazalost, ti ljudi im veruju, i to je strasno Embarassed . Mozda postoji neki mali broj koji je svestan nemoguce misije radikala, ali se opet vracam na onaj bitan karakter mentalnog sklopa radikalskog glasaca-Ti ljudi vole da se hrane predrasudama i da im se prica ono sto vole da cuju.
Nazad na vrh
Ana

Pridružio: 25 Apr 2005

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2005 1:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Darvin ::
ako zelite da vas dalje proucavam ..

Mladi radikalu,
imam samo nešto da ti kažem!
U ime mržnje nikada se nije ništa rešilo. Ako si pravi Srbin i voliš svoju naciju onda trebaš, da želiš dobro za svoje ljude. Ako se ovaj krug međusobnog optuživanja ne bude prekinuo, nece ostati nade za mir u buducnosti... za našu decu (i tvoju i moju i...).
Sigurna sam, da niko normalan, ne želi da se ratovi ponove.
Da ti kažem nesto, sto si verovatno cuo od nekog: Sve majke jednako su plakale. Bila to srpska majka, hrvatska, albanska ili bosanska.
A tvoje reči pune su patnje...
Kad budeš dignuo glavu, i obrnuo oci napred, kroz život, tada ceš saznati, da je od svega ostala samo bolest ! Ništa više, moj radikalu!
Znaš, ako ja budem ikada imala decu, želim, da pruži ruku i Bosancu i Srbinu i Hrvatu i Albancu.
Zašto? Zato što svi trebamo, međusobno, pomoc i ljubav.
Možeš, da mi kažeš, da me mrziš, možeš da mi kažeš, da cete vi Srbi ubiti sve ne-srbe...
Ja ču ipak tražiti u tebi lepe stvari, i nadam se da ce jednog dana velika snaga biti sakupljena, tako da cemo svi dignuti glave, i bez sažaljenja kazati ‘’oprosti mi’’ !
Nadam se !... Moj, Mladi radikalu!
neron

Pridružio: 26 Apr 2005

PorukaPoslao: Uto Apr 26, 2005 10:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Iako ne volim da raspravljam sa radikalima, reci cu ti nesto "mladi radikalu". Moras da shvatis da nacionalizam i sovinizam nikome nije doneo dobro, a najmanje onima u cije ime se priziva... Evil or Very Mad
Hitler je zelo da unisti ostale narode, ali je na kraju unistio svoju drzavu i narod. Prestani da sanjas, probudi se, ukljuci TV, prikaci se na internet, otputuj iz Srbije i pogledaj one koje mrzis... Very Happy
Svi oni prosto "grabe" ka Evropi, od koje vi radikali imate fobiju, ne znam zbog cega !
Pokusaj da realno gledas stvari, nista vise ne trazim od tebe !
Pokusaj da mislis svojom glavom Rolling Eyes
Nazad na vrh
lebadzija

Pridružio: 29 Mar 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2005 1:00 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Imam jedan predlog za himnu svih onih koji glasaju za vadikave Laughing
I sta jos da kazem osim...
Slusajte himnu i pisite seselju 8) :

vojislav seselj
UN Detention
Pompstationsweg 32
NL-Scheveningen (The Hague)
Unt Post 87810
NL-2508 The Hague
Holand
Mr. Green
ps. posto je himna komponovana u vreme vladavine DOS-a, (a ne u periodu ove vlade "u koju imate poverenje"), "autor" je koristio nick "mob. tel." (sifrirano ime za vaseg voju) :wink:
bergamote

Pridružio: 26 Apr 2005

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2005 8:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Imam ja jedan bolji predlog, da nas vi radikali konacno ostavite na miru.
Dosta mi vas je vise, kad god ukljucim TV, samo se vi cujete...
Kada cete vec jednom da se prokulturite Question
Prolazi vreme pretnji, ucena, likvidacija-shvatite to Exclamation
Probudite se, ili bar nastavite da spavate bez "hrkanja"
Nazad na vrh
Aco i Toma

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2005 9:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta je, malo ste se uplasili. Rastreso vas je Aco i pokazao kako se brane interesi Srbije. Ne budite nervozni, cinjenica je da nas narod voli.

p.s. radikalno bolje
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Otvoreni forum Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 87, 88, 89  Sledeci
Strana 2 od 89

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Zamisli Srbiju topic RSS feed