Zamisli Srbiju forum Zamisli Srbiju
(Zamisli svoj grad)

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Ko u Srbiji glasa za radikale! Posaljite komentar...
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 45, 46, 47  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Demokratija u Srbiji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
hladan

Pridružio: 04 Avg 2005

PorukaPoslao: Sub Sep 03, 2005 3:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Aco i Toma ::
Видим да ти нешто смета домаћинско пословање радикала у нашем Новом Саду?Да нисте ви знали боље?И шта да се паре просипају на некаква позоришта а држава ти је још под ударом стране чизме.Знам ја да бисте ви то хтели,али заборављате да је Нови Сад СЛОБОДАН град,и тако ће и остати док је нас СРПСКИХ РАДИКАЛА.

РАДИКАЛНО БОЉЕ

Da,da! Možda je slobodana jedna grupa ljudi okupljena oko smradikalne stranke i pčelice Maje, slobodna da pravi gluposti i rovari po Novom Sadu kako im se prohte. I što niko ne radi ništa kako bi ih zaustavio u uništavanju i pljačkanju ove "srpske Atine".
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
u pobede nove

Pridružio: 07 Jun 2005

PorukaPoslao: Ned Sep 04, 2005 10:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Polako, budi hladan kao sto ti je i nick. Ne moze se sa njima. Ne prihvataju oni nista osim onog sto su im njihove vodje zacrtale. Pa procitaj sta on pise (Aco i Toma). Klasican radikalski recnik, kao da im na nekom kursu pisu kako treba da se ponasaju i govore. Sve preslikano. gledas jednog radikala, vidis ih sve. Kao da su na kalupu pravljeni, klonovi bez mozga i razuma. Dok ponavljaju kao papagaji ono sto su sa velikom mukom naucili, stvaraju vam pred ocima jednu jasnu sliku prosecnog radikalskog biraca. Po defaultu manje obrazovan, tvrdoglav, nerazuman i sklon potcinjavanju prema autoritetu. Za njega je ono sto kaze Seselj svetinja, pa i kada u Hagu kaze da se sve vreme igrao sa idejom radikalne stranke i da nije bio iskren u tome. Nema veze, za njih je njihov Voja uvek cestit covek, pa i milicija ga zatvarala i gurala u zatvorsku celiju. To sto rade u Novom Sadu, vidi se iz zoranovog posta.
Imaj jedno na umu, bices uvek u prednosti, priroda nije bila darezljiva kada je njihov intelekt u pitanju Wink
Nazad na vrh
Break

Pridružio: 06 Maj 2005

PorukaPoslao: Pon Sep 05, 2005 2:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako se boriti protiv onih koji sve svoje aktivnosti zasnivaju na mržnji, zastrašivanju i podsticanjem na sukobe?
Naravno da mislim na SRS. To što oni rade u Vojvodini je strašno!
Gde god ih ima - ima i svega ovog što sam naveo, a nažalost ima ih svuda, po celoj Srbiji.
Zato i kažem, zmija se bije u glavu!
Kada se ta stranka i njen "rad" jednom zakonski zabrani, tada ćemo, nadam se, imati i mir u našoj Srbiji, u kojoj ima mesta za sve koji je vole.
slobodarac

Pridružio: 26 Apr 2005

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2005 11:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Radikalski glasaci su po prirodi stalno ljuti na sve veci uticaj zapada, na to da im se srpstvo rusi pod uticajem istog. Tesko je ziveti tako. Tolika odgovornost, spasavanje srpstva je u pitanju, a na to treba valjano odgovoriti Wink Tezak posao, a jos je tezi kada se uzmu u obzir intelektualni potencijali prosecnog radikala. Sudbina ili losa sreca? Ko to zna, vazno je da su oni umislili da su na pravoj strani, i ne popustaju. Tvrdoglavi i skloni razlicitim psiho projekcijama. Strasna stvar, tesko je biti danas radikal. I Vucic bi hteo da se nasmeje, da pokaze da nije drven, ali ne moze. Ozbiljno se pristupa problemima, radikali bas tako vole. Cvrsta ruka sve resava, izdajnici sklanjajte se Rolling Eyes Idu srpski VadikaVi.
Nazad na vrh
johny bravo

Pridružio: 27 Jun 2005

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2005 8:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne dirajte glasace radikala jer su sada svi zauzeti obaveznom lektirom za predskolske ustanove. Gledaju svedocenje vojvode od Karlobaga, dive se, neki cak i rade bezobrazne stvari sa zenama Wink Daje im Seselj impuls zivotu, tu toliko potrebnu snagu, da makljaju zene kada nisu dobre. Posle obavezne predstave svi trk u kafane, u serbske kafane. Uz rakijicu i tapsanje po dupencetu konobarice, bice srecni i videce smisao zivota. "Jeste li videli kako im je *ebo majku izdajnicku", "nema, kad udari Voja ima samo da pucaju koske" - to je jedino st cete cuti iz nemilosrdno prostih mozgova radikala. Njima je ovo seseljevo pojavljivanje dogadjaj godine, jer su njihovi zivoti i duse prazne. U izobilju ima samo predrasuda, loseg ukusa i neiscrpne gluposti. Srecni, pored malih ekrana sa Seseljevim slikama u novcanicima umesto slika dece. Ko zna, ako sudjenje potraje, mozda prirastaj bude povecan. Sreca dok gledaju milog predsednika moze biti uzrok svemu Brick wall
Nazad na vrh
1987.

Pridružio: 02 Maj 2005

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2005 10:25 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E, moji drugari...
Srbija puna plakata "Seselj - srpski junak"...
Njegovoj partiji nasi sunarodnici daju najvise(!!!) glasova na izborima... Politicke protivnike tretiraju na nacin na kakav je njegova "desna ruka", Toma kubanska lepotica, 10 dana pred Djikijevu smrt upozorio: "Ako neko ovih dana vidi Zorana Djindjica, recite mu da je i Tito pred smrt imao problema sa nogom".
Na Zapadu bi glasaci sami stavili na dozivotnu politicku marginu politicara koji bi se ovako izrazavao.
SAMI!
Koliko je bolno biti Srbin koji se stidi cinjenice da TRECINA zivlja u ovom brlogu od drustva, glasa za ovakvu kreaturu...
Mogu samo zakljuciti da je i to zivlje masa KREATURA sa mentalnim sklopom njihovog idola, PACOVA-seselja Idea
Sebastijan

Pridružio: 06 Sep 2005

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2005 12:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da, srpska radikalna stranka zaista ima trećinu glasova izašlih na izbore. Ne trećinu biračkog tela, već izašlih birača. A izlaznost, u poslednjih par izbora, jedva da dođe do 50%. Setimo se ba je milošević imao mnogo više, pristalica, i da je izlaznost morala biti oko 70% do 80% da bi DOS pobedio 2000. godine. Ali je DOS uspeo da izvuče toliku izlaznost jer su ljudima ponudili nadu. Mi stalno kukamo na radikale. U ovom narodu su od uvek budale bile najglasnije pa je tako i sada. Oni se najviše eksponiraju, najviše buču, busaju se... i zato su upadljivi. Govore prostim, seljačkim jezikom, koji najveći deo Srbije razume. Podaci govore da je skoro dve trćine Srba, manje ili više nepismeno. Zato nisu nama krivi radikali, već ne shvatanje proevropskih političara kome se obraćaju i nesposobnost političara da ubede onaj pismeniji deo da izađe i glasa za njih. Dosta više kukanja na radikale, to samo pokazuje slabost i nesposobnost. Nego više angažovanja i konkretne akcije na terenu, ubeđivanje kampanjom i širenje prave istine, a ne kukanje i prenemaganje. Može to Srbija.
Nazad na vrh
strong song

Pridružio: 25 Apr 2005

PorukaPoslao: Sub Sep 10, 2005 11:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odgovor na postavljeno pitanje je sasvim jasan. Za radikale glasa najnizi sloj stanovnistva, neobrazovani, manje inteligentniji, polu svet pun predrasuda i frustracija. Tesko je sa takvima, tesko jer se on ne menjaju. Danas, dok gledaju svog vojvodu sa malih ekrana, dok ih on laze i zavija, oni i dalje veruju. Veruju i onda kada je Seselj rekao da je cela njegova politika zasnovana na lazima, na poziranju. Nista ne moze promeniti usadjeni kod kod ovih ljudi. Da su nekada samo razlozno promislili, da su se ikada zapitali da li je normalno da podrzavaju te budale, odgovor bi se sam dao. Ali oni to ne umeju. Krivica se uvek svaljuje na druge, njihovi su cisti jer oni nikada nisu bili na vlasti. Ovo je jos jedna karakterna osobina, lose pamcenje, kratkovidost. Svako se seca cuvenog crvenog vojvode, znamo i za njegove nastupe. Podrska Milosevicu uvek se nagradjivala, tako da su i oni nasli nekakvu racunicu. Ali njihovim biracima je to sasvim tesko objasniti. Nema potrebe da se trudim. Ako oni uzivaju u sopstvenoj nemoci i potcinjavanju autoritetu, neka to i dalje rade, ali malo dalje iz ove zemlje. Radikala nam je dosta. Laznih demokrata i eksperata, takodje.
Nazad na vrh
evil baby

Pridružio: 10 Sep 2005

PorukaPoslao: Ned Sep 11, 2005 11:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne zelim da raspravljam o radikalima i njihovim biracima. Oni su degutantni i nepozeljni za moj jezik. Njihovo ime tesko izgovaram, njihovo ime u meni izaziva mucninu. Sve sam zapamtio, sve i zato ih prezirem. Ako neko za radikale moze da glasa, da podrzava politiku izo;lacije, onda je taj stavljen na moju <ignore list> zauvek. Ja ne zelim da ponavljam prethodnike i da sumiram sve uzase koje su nam radikali i njihov prijatelj Milosevic naneli. Jasno je nama, ali me brine toliki manjak inteligencije kod njihovih biraca. Shvatam, ne mozemo svi biti isti, ali kako je moguce da se napravi vojska klonova koji kao da su pravljeni pod kalupom? Svi isto misle, svi pod istim tretmanom. Na pitanja uvek isti odgovori, sve ono sto Nikolic i Vucic govore. Da li je u pitanju idolopoklonstvo? Ne verujem. Kod njih je zavist od potcinjavanja autoritetu toliko prisutna, da se njihov glas nikada ne cuje. Uostalom ne bi imali sta da kazu. Svaki njihov odgovor je lako pretpostaviti, jer je dijapazon njihovog intelekta patoloski mali. Zao mi je, ali ja zbog necije bolesti ne zelim da zaostajem i prizivam mrak tiranije.
motus

Pridružio: 12 Maj 2005

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2005 9:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ono sto smo devedesetih godina doziveli od radikala bi bilo sasvim dovoljno da se neko zapita da li je uopste moguce da se za njih jos uvek glasa. Nazalost, glasa se, i to u ogromnom broju. Da li je u pitanju mazohizam, da li je u pitanju nekakva druga nastranost, ne znam. Vidim samo da takvijh jos u uvek ima i da su se strasno namnozili. Kada sam pokusao da razgovaram na tu temu, kada sam otvoreno pitao glasaca radikala zasto to radi, njegov odgovor je bio u klasicnoj izlizanoj formi. Najvaznije je da sam se ja uverio da se radi o skupini ljudi koja se ne moze pohvaliti intelektom i razumnim razmisljanjem. Takodje, ono sto je bilo veoma primetno, je i njihova tvrdoglavost. Mozete iznositi milione argumenata, to za njih ne vazi, to za njih ne postoji. Oni imaju svoju pricu od koje ne odustaju, oni su sveti, a njihove vodje pravi bogovi. I da Seselj javno kaze da se odrice ideja radikalne stranke, kao sto je vec uradio, nistam se ne menja. Bukva ostaje bukva. Najgore od svega je sto tih bukvi ima sirom Srbije i sto se sve vise sire i prakticno pocinju da nas guse. Srbija je radikalna, nazalost. Sve me vise podseca na devedesete. Da li je moguce da ce se ove radikalske nakaze ponovo ustoliciti na tronu Srbije?
Nazad na vrh
james

PorukaPoslao: Sre Sep 14, 2005 2:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Nekom Hag, nekom Havana"
Beograd -- U Beogradu su zalepljeni plakati sa slikom Tomislava Nikolića na kojima mu je postavljeno pitanje odakle mu novac za letovanje na Kubi. Nikolić je novinarima u Skupštini Srbije rekao da je to nastavak progona koji traje više meseci, da ne zna iz kog centra dolazi, ali da ga to i ne zabrinjava posebno. "Meni to lično ne smeta, ali smeta mojim prijateljima. Funkcioner SRS-a je, međutim, ponovo pomenuo ministra finansija Srbije Mlađana Dinkića, nazivajući da "notornim lažovom" zbog tvrdnji da je Nikolić bio na Kubi sa proizvođačem vojne opreme Miletom Dragićem.

Siguran sam da su mile-tranzicija i toma-grobar odlični saradnici, jedan je proizvođač ratne opreme a drugi je proizvođač ratnih žarišta.
Zajedno daju mix zvani Bony & Klajd.
Siguran sam da su zajedno bili na letovanju i da su sa starim diktatorom s Kube ugovorili neki biznis.
Tako je i vojvoda od zarđale kašike često posećivao Sadama Huseina i naravno kući se vraćao sa džakovima punim para.
Naravno, sve je to činjeno na patriJotski način.
Nazad na vrh
urban

Pridružio: 15 Sep 2005

PorukaPoslao: Čet Sep 15, 2005 9:31 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odgovor na ovo pitanje je vrlo jednostavan.
Ko veruje da ce kad grobar dodje na vlast hleb kostati 3 dinara taj glasa za radikale.
Psiholoski profil ove individue mogao bi da bude sledeci. Vrativsi se sa novog posla vozaca izdrndanog autobusa, individua, presrecna jer je tek primila platu ( neretko ispod 10000 ) ispunjava osnovne biopticke potrebe, potrebu za jelom i razmnoizavanjem, ukljucuje grand paradu posle koje zaspi snom pravednika.
Individua se kroz maglu seca detinjstva, kad su mu govorili da ce svi slovenci umreti od gladi, ako se slucajno odvoje, i veruje da je Nemac jedan jako nesrecan covek, jer ne zna sta je autenticna, srpska paprika. Ona njegova nema boje, mirisa i ukusa.
Ako mu se i nesto svidi sa zlog zapada, on to nece uzeti, jer po njemu je bolje *ovno srpsko nego lebac izdajnicki.
Oduvek sam se divio ovakvim ovakvim ljudima , jer oni ne umeju da budu nesrecni.
Nazad na vrh
djenka

Pridružio: 11 Jun 2005

PorukaPoslao: Pet Sep 16, 2005 3:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zanimljiv je taj mentalni sklop ljudi koji mogu da poveruju u radikalske konstatacije, u njihove predstave o zivotu. Iskren da budem, meni je njih zao. Kako neko, ko ne shvata sustinu zivota i zivotne procese moze biti ukljucen u isti? Nikako. Pa oni se ponasaju totalno izgubljeno i jasno je zasto su im svi krivi. Ispada da su oni za zaljenje, i stvarno jesu. Zamislite vas, da bezrezervno verujete o hlebu od tri dinara, i da vam taj isti hleb postane zivotni ideal. Pa to je strasno. Kakav je onda vas zivot kada su vam hleb i mast najveci ideli. Upravo takav, prost i mastan. Odvratno, nema sta. Jadni su ti radikali. Mnogo puta su bili izigrani ali su uvek pokazivali vernost. Ne mogu bez vodje, pa makar on bio i slep. To je njihov zivotni moto. Ne znaju za drugacije. Samo radikali pazite se. Moze u mraku svasta da vam se dogodi, a Srbija je mala zemlja, nema ona mesta za vase medjusobne sexy produkte Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
evil baby

PorukaPoslao: Sub Sep 17, 2005 10:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nema sanse popraviti jednog radikala. Uverio sam se vise puta da je dijalog i bilo kakvo obrazlozenje sasvim nemoguce u njihovom slucaju. Danas, kada ih njihov mili vojvoda podseca sa malih ekrana na proslost i kada im jasno kaze da je radikalna stranka cista laz, oni i dalje nista ne shvataju, vec svaku rec Seselja uce i citiraju u medjusobnim dijalozima. "Jesi li vide kako ih je rasturio", "Ma kako da nisam, sve im je pokazao". A sta im je to pokazao? Glupost, strah, ocajanje, bedu i mentalnu rastrojenost. Ali oni to ne primecuju. Za njih je njihoiv vojvoda bezgresan, on je taj pravi dasa sto se seta od sanka do sanka srpskih birtija. Ne znam sta bi trebalo da se desi, kakva bomba u njihovim glavana treba da pukne da bi se to stanje promenilo. Shvatam, to je zaista nemoguce. Sansi za njihov preobracaj je bilo na pretek. Nisu ih iskoristili, nisu ni hteli. Zao mi je sto je njihov broj veliki, sto se na svakom koraku nalaze, ali to je nasa realnost, jer Srbija se nikada nije mogla pohvaliti sa intelektom veceg dela stanovnistva.
3MaJ

Pridružio: 18 Sep 2005

PorukaPoslao: Ned Sep 18, 2005 1:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

djenka ::
Zamislite vas, da bezrezervno verujete o hlebu od tri dinara, i da vam taj isti hleb postane zivotni ideal.

А тек онај што је веровао покојном премијеру да 5 милијарди долара чека да уђе у Србију чим Слоба падне...

Узгред, пошто се прави мит о томе како за Радикале гласају само неписмени, навешћу своју кратку биографију...

*Студент ЕТФ-а, смер електроника,
*Просек већи од 9.2, све дато у року
*Направио компјутерску игру која је објављена у свим домаћим часописима
*Прошлог лета радио у Hewlet Packard-у у Мексику
*за који дан идем у Мадрид да правим аутопилота за беспилотну летелицу

Има још тога, али не желим да се ово претвори у личну промоцију. Све у свему, макар у односу на наркомане и пропале студенте из разних демократских подмладака, слободно могу рећи да сам - елита.

А од 10 студената из генерације на мом смеру, још 4 имају сличну биографију и идентичне политичке ставове. Осталих 5 су или неопредељени, или за ДСС, од ових Чединих напредних - ни трага.

Узмите се у памет, па крените (ако није касно) да радите или учите нешто корисно, само ћете тако помоћи овој земљи!

Поздрав
Ђорђе
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Demokratija u Srbiji Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 45, 46, 47  Sledeci
Strana 23 od 47

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Zamisli Srbiju topic RSS feed