Zamisli Srbiju forum Zamisli Srbiju
(Zamisli svoj grad)

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Made in Serbia- Politika u rock`n`rollu-Vas komentar!
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Blogovi- Arhiva- 2005.
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mondijalista

Pridružio: 17 Maj 2005

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2005 8:01 pm    Naslov: Made in Serbia- Politika u rock`n`rollu-Vas komentar! Odgovoriti sa citatom

Pa Pero druze, moras ipak malo bolji izbor napraviti, jer to su sve muzicki sladokusci (kako lep izraz).

Na primer, kako si i mogao pomisliti da Her Majesty Kostunica, moze da svari nesto tako tesko kao npr Dredg, The Engineers, Rogers Sisters, Sons & Daughters,.. Ipak je to suvise tesko za njegov stomak.
Her Majesty i njegovom temperamentu vise odgovara fini zvuk frule koji se siri sumadijskim poljima i livadama, zveket zvona koji najavljuje stado ovaca, tuzni glas guslara koji poje o nebeskome serbskome narodu...

S' druge strane velicanstvenom kapitalcu Ilicu i njegovom temperamentu, savrseno lezi lajkovacki duet brace Bajic, sa njihovim saljivim, erotikom nabijenim textovima. Uz krvavice i cvarke... zar nam treba jos nesto u zivotu.

Pandur Jocic....sa frizurom iskusnog lole sa `iljada igranki.....samo nesto smekerski moze da dodje u obzir....iz c-dura.....hmmmm.....pomozi Pero....sta mislis o Kebi, ali iz Rolling Stones faze....

Labus je definitivno antisluhista, i tu nema dalje price... poliphone melody sa erikson tel. su tonski zapisi koji ga relaksiraju...

Ali Bakarec, tu mora biti nesto dark...da ne znam celu pricu, rekao bih Laicbach ili Nick Cave, ali ovako.....357....ipak textovi su oni koji presudjuju, a srpski nacion je obradjen u remek delima 357. A to je ono sto se racuna. Jedino kozne pantalone, to mi vuce na LA heavy metal, kontradiktornost, ipak treba mu prostora i vremena da se potpuno izrazi.
.....i tako dalje da ne redjam sve

Ma bre, Pero `omasio si potpuno. Jedan, sedi!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uneducated

Pridružio: 22 Apr 2005

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2005 8:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

VELIMIR ILIC
Citat:
Slušam Cecu, Karleušu i Betovena Twisted Evil

EVROPA: Volite trubace i redovno idete u Gucu. Koju muziku slušate u automobilu i kod kuce?
ILIC: Vi u Beogradu mislite da ste nešto. Pravite neka set-džet udruženja, kako ih nazivate. Da vam nešto kažem, ta Guca i ta truba su stvorile ovu Srbiju, i ta šajkaca, i taj opanak. Ja sam pravi Srbijanac.
EVROPA: Slušate li Cecu i Karleušu?
ILIC: Vrlo cesto i Betovena, nemojte da mislite da ne volim i takvu muziku.

Ovo je neverovatna izjava pa covek se sam odao da ima "onaj" karton sa pocetka teksta Shocked

BRAVO PETRE LUKOVICU Exclamation
Svi su provaljeni :wink:
"Šta si poslednje učinio da tvoja zemlja bude bolja? Ako se ne sećaš, odakle ti onda pravo da očekuješ da bude bolja? Ako se ti pokreneš, još neko će! Ako ti nećeš, zašto bi neko hteo? Ako niko neće, j**'o vam ja mater!"
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
frontman

Pridružio: 07 Maj 2005

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2005 9:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kostunica, tesko da bi njegovom karakteru moglo nesto drugo da pristaje nego slusanje nekog doom metala. My dying bride je odlican izbor, beskrajne pesme sa motivima djavola i kataklizme koji treba da predstavljaju odbranu od suvisnih izliva emocija koje Bakarec pokazuje prema svom sefu. KISS bi bili poslastica, pravi dezert za dvoje, on i Bakarec nasminkani sa isplazenim jezicinama kao Genne Simons.
Medjutim Bakarec vise preferira domacu scenu pa bi tu mozda doslo do blagog konceptualnog razlaza, ali bi se nasli kada bi zapevao BUGI NA PRUGI ili jos bolje APSOLUTNO TVOJ od Mirzinog jata. U stilu Bony M ali na srpskom partiotskom jeziku sa sado-mazo look-om, Bakarec bi zapevao svom sefu APSOLUTNO TVOJ na sta bi mu ovaj odgovorio PERMANENTNO BICU TVOJ jeah Nebojsa Exclamation
Nego sta cemo sa Veljom? Gde njega da svrstamo? Mislim da je njemu najbolje pristajali bendovi poput the CRAMPS ali da ih ne vredjamo daleko je on od toga, ipak je on domacin covek pa i on voli zvuke rodnog kraja. Cuo sam da u zadnje vreme obozava period new wave-a, ali je odabrao najgori primer za slusanje, kao sto mu dolikuje, pa sa Kikijen Lesandricem peva u duetu JA IMAM DIPLOMU, jurio sam bubao sam ( izvini ministre Bubalo ) sva vrata su mi sirom otvorena jer ja imam diplomu. Kiki nezno pevusi a Velja mu tercira, BAJNO
A Jocic, bruka Exclamation Taj voli GUNS & ROSES, pa kad god pomisli na voljenog Legiju odvrne do kraja SWEET CHILD OF MINE, gde pistolji daju distorzirani zvuk a ruze su tu da pokazu da policija ima emocije i pijeteta.
Toma Nikolic je priznao da je imao uspesnu karijeru speed metal bendu Bombarder gde je pisao tekst i napravio muziku za njihov najveci hit KOPAC GROBOVA. Cuveni refren <kopac grobova sam ja, mnoge ljude pokopao sam ja, moja dusa sa grobljem je spojena, trule kosti po groblju preturam ja> jos uvek je rado slusan u zgradi Magistrata u Zemunu, a posebno u trenucima kada se evociraju uspomene na voljeno bice u Hagu. Sto kaze Cane "daleko od ociju, daleko od srca", nije im lako.
Ok, da ostavim malo i za druge, pozdrav za Pera Very Happy
Nazad na vrh
aleks

Pridružio: 09 Maj 2005

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2005 8:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobro Pero kako si moao da izostavis neke bitne ljude sa scene. Sta mislis da i drugi pravednici nemaju muzicki ukus? Imaju ali se nisu toliko eksponirali a ne bi bilo lepo da ih ne pomenemo.
Sta bi nas voljeni ministar prosvete Vuksanovic mogao da slusa. Nekao bi njemu pasovalo da je u fazonu bendova poput BLIND PASSENGERS sa posebnim osvrtom na njihov debi album <BASTARD>. Cuo sam da voli da se opusti uz Ramba i pesmu <covek sam zeno> jer pomocu nje lakse uspeva da dokaze da je pripadnik ove vrste. Nije to lako kada morate stalno da dokazijete svoj identitet. Sta da se radi kada nas dovodi u sumnju.
A Mihajlov, taj se odlicno oseca dok djuska uz FAT BOY SLIM. Nekako se ti ritmovi najbolje kapiraju dok sa Marsicaninom dele pravdu i optuzuju u predizbornoj kampanji. Cuo sam da je pre te konferencije slusao njihov DSS-ovski bend Riblju corbu, gde su se glasno cule poznate reci refrena <ostani *ubre do kraja>, nezno iz a-mol-a.
Marsicanin odavno govori da ga je vreme odavno ostavilo u proslosti, pa je priznao da ne prati muzicka desavanja, ali su mu ostali u secanji (i jos uvek ih rado peva) stihovi Andreja Srifera <od sanka do sanka>
Stojkovic se odlicno snalazi u distorziranim zvucima industrial/metal bendova. Odavno nam je poznato da mu je favorit engleski bend PROCESS, a posebno kada je politicki obojen.
Na skupovima koji okupljaju celu vladu Srbije sa velikom paznjom se slusa Marko Brecelj i Buldozer. Kada se okupe, svi zajedno horki zapevaju njihovu omiljenu pesmu MRTVACI.
Izgleda kao da smo zivi
Kao da smo zaspali
Sad kad smo umorni, mrtvi umorni
setimo se dana kad smo bili zivi
Nazad na vrh
motus

Pridružio: 12 Maj 2005

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2005 11:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Citat:
Sladostrasno se dvoumim nad rock izborom Tomislava Nikolića:

Nema nikakvog dvoumljenja, radikali a posebno Nikolic svoje muzicko utemeljenje su pronasli u zestokim rifovima pojedinih DEATH METAL bendova. S' obzirom da mu karijera na groblju daje odlicne reference za odabir ovakve muzike nije ni cudo sto su mu favoriti CANNIBAL CORPSE, GRAVE i HIPOCRISY. Njegova fascijalna ekspresija mi odaje da mu naslovi poput "in the eyes of death", "into the grave", "buthered at birth" i "pleasure of malestation" najvise odgovaraju.
Onaj njihov Todorovic mi je nakako najmracniji, OBITUARY je njegov izbor. Ona morbidna faca mi odaje da je pesma "slowly we rot" njegova iskrena storija.
Sta je sa Majom Gojkovic, pokazuje se kao urbano bice kojoj bi najbolje pasovali JOY DIVISION a posebno pesma "isolation", dok cupa obrve i ide na solarijumski tretman pre nego se pojavi na televiziji.
Gordana Pop Lazic nekako najvise voli THINK ABOUT MUTATION, koji je uvek stave u nedoumicu da li je evolucija iskreno odradila svoj posao ili se grubo poigrala i napravila velike rezove, mislim politcke, hmm...hmm...
Nazad na vrh
Kont

Pridružio: 15 Maj 2005

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2005 11:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pero, izabrao si skakljivu temu za svoju pricu o nasim-junacinama. Ne mislis valjda da oni imaju vremena za veselje, od "silnih" drzavnickih obaveza.
Pominjes Velju kao da ne znas njegovu biografiju, ili mozda mislis da se on promenio. On samo zna zetelacko-kovacke pesme, pune tupih udaraca-nalik njegovim nastupima.
Toma-grobar je covek koji je slusao samo posmrtne marseve, zalopojke na parastosima, odakle crpi svoje kisele osmehe-profesionalna deformacija.
Kostunjavi je prica za sebe, ili mozda pripovetka o "bio jednom jedan legalista"...
On ne ume da se smeje, pa je suvisno govoriti o muziciranju takvog coveka. Marsicanin, Sami, Mihajlov, Jocic, samo su bleda kopija svog "namcorastog" lidera.
Ostala druzina je duboko zaglavila u odusevljavanju samim sobom, da je izlisno pominjati muziku u njihovim zivotima.
Ali zato kada Bogi-osine po prasini, tesko da bi mogao da shvatis na kom kontinentu pevaju i sviraju u tako "salatastom" ritmu.
Nazad na vrh
Milivoje

Pridružio: 11 Maj 2005

PorukaPoslao: Čet Maj 19, 2005 10:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ponovno Perine splačine !
Dokle više, čoveče (hm) !?
oximoron

Pridružio: 12 Maj 2005

PorukaPoslao: Čet Maj 19, 2005 10:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta cemo sa ministrom odbrane Davinicem? Taj bi po vojnom default rezimu bio najblizi slusanju bendova kao sto je METAK a posebno ako je u cevi. Ni Seselj nije daleko od ovakvog zanra, ali uticaj inostranih elemenata i njegov boravak u Shveningenu ga je naveo da ga zavedu zvuci inostranog porekla. Njegovi pajtosi se cude kako je mogao da izda lokalne zemunske patriote 357 i da se opredeli za slusanje GUN CLUB-a, koji nemaju aspiracije patriotskog porekla. Ne cudi Nikolicev kiseli osmeh koji smatra da je svaka grupa koja je ispod zestine bendova poput ARTILLERY, AGRESSOR ili ASSASSIN samo obicna izdaja ideala radikalne stranke i jeftin mainstream trik Seselja koji pomocu ovog mekseg muzickog izbora zeli da skrene paznju na sebe jer mu je Toma istu doveo u pitanje.
Bakarec, taj simbol seksiila u poslednje vreme pevusi neke zaboravljene pesme exJU rock scene. Kada se nadje pred ogledalom neminovno je da se iz toplog srca bakija zacuje "stavi pravu stvar na pravo mesto" ili jos bolje "skidam kosulju da legnem". Nekako mu leze ove plitke melodije najvecih sljam grupa bivse muzicke scene.
Karic nije gubio vreme i njegovo bratstvo je sebe videlo na tragu hip-hop benda FOOD FOR ANIMALS. Ne cudi onda ona salata kao reprezent hrane za koju se Bogi tako zestoko zauzima.
Velja kapitalac je zaljubljen u bend DEMENTED HEAD jer ga njihove gitare vode do ludila koje nam svakodnevno pokazuje. Mozda ga je trajno pogodila pesma pa je ostao ovako nedovrsen ili kako to nas narod kaze neotesan.
Nazad na vrh
fantazma

Pridružio: 19 Maj 2005

PorukaPoslao: Čet Maj 19, 2005 11:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cuo sam jedan trac, a to je da je Toma Nikolic posle izgubljene predsednicke bitke bio toliko deprimiran da je utehu video u beskrajnom slusanju Lacnog Franca.
Sve sto je mislio u tim depresivnim trenucima je bilo vodjeno mislju da mu je greska bila sto se povukao sa terena gde se najbolje snalazi, naravno groblje je u pitanju.
Sa setom u ocima Toma je zapevao

tamo mi je majka priroda
namestila prostirku
preslatku, jedinu,
tamo bih rado bio pokopan

Pokusavao je Vucic da ga oraspolozi pustajuci mu pesme od Bijelog Dugmeta kao sto su "ne placi" i "ako mozes zaboravi" ali nista. Nije pomogla ni Maja Gojkovic kada je licno zapevala Tomi na uho "kad zaboravis juli", jednostavno njegovoj nameri da se pokopa niko nije mogao da stane na put.
Okrenuo se prema Vucicu i uz stihove Riblje corbe mu rekao "ja ratujem sam" na sta mu je ovaj odmah replicirao "kako je lepo biti glup".
p.s. Perin tekst je odlican a tema je pun pogodak jer je inspirativna sa ovakvim likovima na politickoj rock sceni>>>
Nazad na vrh
be here now

Pridružio: 19 Maj 2005

PorukaPoslao: Sub Maj 21, 2005 1:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Neko je ovde pomenuo da Miroljub Labus nije muzikalan, sto je cista neistina. Licno sam ga slusao kada je obelodanjena afera Erricson da je uz podrsku Dinkica zapevao cuvenu Istarsku "Necu da radim za dolare". Jednostavno Labus se mnogo bolje oseca kada mu uz telefonske racune posalju ovi iz erricsona i nesto evrica za malu, da joj se nadje da kupi bombone i cokoladu.
Samo evri njega cine srecnim i kad bolje razmislim nije cudno sto se pre njihovih konferencija za stampu cuje zvuk vec zaboravljene Svedske Abba i naravno money, money, money.
Kostunici dok mu Yugo poskakuje najvise odgovaraju zvuci Darka Rundeka, jer je njegov zivot i njegov potencijal sadrzan u pesmi "Bi mogo da mogu", tako da coveka ne dirajte i ne pitajte ga nista, jer je njegova nesposobnost mnogo veca od zelja, pa bi vas svaki pokusaj sigurno doveo do poraza. Takvima nema leka pa ni u situaciji da zapeva dobrog starog Sifrera:
"putujem s jednim koferom
a ne znam gde je moj peron
vozovi, autobusi su otisli vec davno pre
pa mora da su prosle godine"

Extremna dezorijentacija, tesko da ima nesto strasnije.
Mozda bi mu parirao Velja, njegov zemljak i slicni mentalni sklop. On je malo temperamentniji pa se njegovom ponasanju uklapa Micigenski ULTRATRASH i pesmica "Living dissection", lepog naslova kao i njegovi podocnjaci koji su osetili skalpelski noz.
Kad smo vec kod zemljaka ne bi smeli da zaobidjemo najvaznijeg i najcutljivijeg zemljaka Acu Tomica. Enigma u zivotu ali potpuno otvoren u muzici. Svi smo upoznati sa psiholoskim fenomenom <cutnja zemljaka> ali za cutnju se mora naci adekvatana muzicka podloga koja ce da je opise
Kad dodu teski dani i napuste te svi
Napisi dve-tri reci, znacu gde si ti
Pomoci cu ti tad ko prijatelj i brat
Znaj i u dobru i u zlu, ja bicu tu
Kad budu s tobom grubi i nanesu ti bol
Ti nemoj da se plasis, ja oseticu to
I najbolje sto znam, ucinicu to nekad
Osloni se na mene sad ti, veruj mi sve
Dajem ti svoju rec
Znaj i u dobru i u zlu, ja bicu tu
Da te tesim i nasmesim.

Sta ti je cutnja, moze coveka potpuno da baci u ocajanje.
Prijatno
Exclamation
Nazad na vrh
reflection

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2005 11:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nije ova vlada daleko otisla od vlade Milosevica. Pa i oni se sada vole i nije ni cudo sto se dogodila reikarnacija SPS-Galije u izdanju, a koga drugog nego RTS-a. "Jos uvek sanjam", to je ovo sto se vidi u stimungu ove vlade . Samo snovi a realnost je mnogo bolesnija bas kao i sama Galija i neki tamo...
Pero, verujem da je tvoja kolumna odicna, ali dzaba sve te reci kada ja nisam cuo za 90% od onih grupa koje si uporedio sa nasim voljenim bicima iz lepe nam Srbije, brale. Nisu oni dorasli za tako velike+svetske muzicke pojave jer je njima Rade Jorovic ljuti underground i suvise velika avangarda za njihove "slik" mozgove. Sta moze Velja da zapeva osim "ja sam ljakse u srcu i dusi". Sami kazu da slusaju "cirilicu", jer druge jezike ne poznaju pa bi svako slusanje nerazumnih reci moglo da proizvede zakljucak njihovih mozgova da im neko psuje majku ili jos gore da im se mesaju u reforme koje su tako ocigledne.
Pa oni ce Eru Ojdanica da stave za ministra kulture. I on je tu iz kraja, Era, zemljak...sve je onda mnogo lakse.
Nazad na vrh
Milivoje

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2005 6:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cobi ::
Nije ova vlada daleko otisla od vlade Milosevica. Pa i oni se sada vole i nije ni cudo sto se dogodila reikarnacija SPS-Galije u izdanju, a koga drugog nego RTS-a. "Jos uvek sanjam", to je ovo sto se vidi u stimungu ove vlade . Samo snovi a realnost je mnogo bolesnija bas kao i sama Galija i neki tamo...
Pero, verujem da je tvoja kolumna odicna, ali dzaba sve te reci kada ja nisam cuo za 90% od onih grupa koje si uporedio sa nasim voljenim bicima iz lepe nam Srbije, brale. Nisu oni dorasli za tako velike+svetske muzicke pojave jer je njima Rade Jorovic ljuti underground i suvise velika avangarda za njihove "slik" mozgove. Sta moze Velja da zapeva osim "ja sam ljakse u srcu i dusi". Sami kazu da slusaju "cirilicu", jer druge jezike ne poznaju pa bi svako slusanje nerazumnih reci moglo da proizvede zakljucak njihovih mozgova da im neko psuje majku ili jos gore da im se mesaju u reforme koje su tako ocigledne.
Pa oni ce Eru Ojdanica da stave za ministra kulture. I on je tu iz kraja, Era, zemljak...sve je onda mnogo lakse.

Ja obožavam Galiju --- usput, koliko ti govoriš svetskih jezika ?
reflection

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2005 8:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Milivoje ::
cobi ::

Ja obožavam Galiju --- usput, koliko ti govoriš svetskih jezika ?

Milivoje, ocigledno da ne razumes ove muzicke tokove, a o bendovima koje je Lukovic pomenuo verujem da su za tebe strane reci koje nikakvi recnici ne mogu da prevedu.
Posto volis Galiju, a to ti daje odlicne reference da se svrstas u red onih kojima je muzicki ukus amputiran na rodjenju, sa tobom ne vredi ni razgovarati o muzici, jer je to i vise nego degutantno.
Moras da shvatis da ono sto ne razumes, a to je tako ocigledno iz tvojih odgovora, ne smes ni da kritikujes jer to zaista ne bi imalo nikakvog smisla.
Mrmljanje koje ti je svojstveno je tvoj licni jezik koji te tako lepo opisuje.
Ne bih da budem grub pa cu ti odgovor zavrsiti cuvenom DSS-ovskom "Milivoje vatrogasac ponasa se kao *rasac"
Pozdrav Milivoje i upali svetlo da se bolje vidis Exclamation
Nazad na vrh
walker

Pridružio: 26 Maj 2005

PorukaPoslao: Čet Maj 26, 2005 10:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pero, kazes da nasem voljenom premijeru ne bi lezali Kaiser Chiefs zbog secanja na Austrougarsku, ali zato on voli junake koji su bili na drugoj strani, pa bi mu mozda odgovarali sumadijski zvuci Zvoncekove Biljeznice i poslednji album <Gavrilov princip>, jer ga tajne organizacije i njihovo postojanje i dan danas cine srecnim. Sentimantalno se vezuje za sve sto je skriveno pa zato i danas daje primat u ljubavi svojim sivim eminencijama Bulatovicu i Tomicu. Tomic je svoje prvo muzicko iskustvo osetio dosta kasno, na casovima prisluskivanja u vojnoj skoli, i bas tad su bili aktuelni Film i lepa pesma jos lepseg naslova svojstvena onima koji vole Motorole i bubice za prisluskivanje-Radio ljubav.
Kada bolje razmislite celokupna vlada nije mnogo odmakla od 70tih godina prosloga veka i njihov dosadasnji rad i buducnost vlade je projektovana u imenu kragujevackog benda SMAK-sveta.
Sto kazu njihovi koalicioni partneri <SA NAMA NEMA (NE) IZVESNOSTI>
Nazad na vrh
anonimni pubertetlija

Pridružio: 27 Maj 2005

PorukaPoslao: Pet Maj 27, 2005 9:01 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ljudi koji se pominju po mom skromnom misljenju nemaju nikakve dodirne tacke sa muzikom. Pogledajte im fizionomije, pa sta bi takvi mogli da slusaju, mislim oni su jezgro neukusa, a mozda i tekstove i taktove pesama shvataju kao neku zaverenicku smicalicu.
Kostunica se tu kao namece kao da ima neki muzicki stav, ali neki dogadjaji od pre nekoliko godina su zasta bili tragicni sa njegove strane. Secate se kada su u Beograd dolazili odlicni the RESIDENTS i sta je tada Kostunica, odnosno DSS odbor za kulturu izjavio. Najglupse saopstenje koje ste ikada mogli da cujete, gde se protestvuje zbog gostovanja ove americke grupe zato sto je veliki pravoslavni praznik Krstovdan Question
Cak se i crkva pametno ogradila i rekla da je ta stvar ne zanima.
Ali dezurne paranoje sigurno da takve stvari zanimaju jer su u njima videli prikupljanje sitnih poena, ali su ih na svu srecu ti isti poeni totalno provalili i pokazali ih u pravom ruralnom izgledu.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Zamisli Srbiju forum -> Blogovi- Arhiva- 2005. Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu
Zamisli Srbiju topic RSS feed